ستاد هماهنگی فعایتهای مهدوی

انتشار ویژه نامه "بهار و مهدویت"

1396/12/26

ویزه نامه "بهار و مهدویت" از سوی ستاد هماهنگی فعالیت های مهدوی کشور بر روی پایگاه اطلاع رسانی این ستاد منتشر شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد هماهنگی فعالیت های مهدوی کشور"، محمدرضا قربان زاده"مسوول روابط عمومی ستاد هماهنگی فعالیت های مهدوی کشور" در گفت وگویی تصریح کرد: يكي از فرصت هاي طلايي كم نظير براي تبليغ چهره به چهره مفاهيم مهدوی، فرصت تعطيلات نوروز است.

وی افزود: در جمع هاي خانوادگي و آشنايان فرصت هایی برای تبلیغ دینی وجود دارد که در ساير مواقع به دست نخواهد آمد و پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه ستاد هماهنگی فعالیت های مهدوی نیز با هدف گسترش محتوای تبلیغی مناسب، نسبت به انتشار ویژه نامه "بهار و مهدویت" اقدام کرده است.  

مدیر روابط عمومی ستاد هماهنگی فعالیت های مهدوی ادامه داد: "بهار انسان ها و حکایت بشر امروز"، "محیط زیست در عصر ظهور"  و "نوروز و مهدویت؛ جامعه سازی مهدوی" از جمله مقالاتی هستند که در این ویژه نامه به مخاطبان ارائه شده است.

وی اظهارداشت: احادیثی با موضوع "نوروز و مهدویت" از امام صادق(ع)، پیامک های مهدوی مناسب با این ایام، اشعار مهدوی، پاسخی به پرسمان های مهدوی مرتبط با نوروز، و متون ادبی با همین موضوع نیز از دیگر مطالبی هستند که در این ویژه نامه دیده می شود.

قربان زاده با بیان اینکه ستاد هماهنگی فعالیت های مهدوی با بهره گیری از رهنمود های مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) و مراجع عظام، خود را متعهد به تبیین اندیشه  بالنده مهدویت می داند گفت: علاقه مندان جهت دسترسی رایگان به ویژه نامه نوروزی این ستاد می توانند به نشانی اینترنتی www.shfm.ir مراجعه کنند.

 

دفتر مرکزی